Blue Balloon to nie tylko nauka,ale przede wszystkim świetna zabawa, dlatego specjalnie dla naszych małych kursantów organizujemy fantastyczne zabawy tematyczne.  Jest to świetna okazja, aby dzieci poznały zwyczaje i tradycje krajów anglojęzycznych oraz do integracji wszystkich kursantów szkoły. Zabawa trwa ok 2h i organizowana jest w godzinach popołudniowych. Wśród naszych odlotowych imprez znajdą się na pewno:

  • Pyjama Party – nieczęsto mamy okazję paradowania publicznie w piżamie…Od tego jest właśnie ta impreza! obowiązkowy strój podczas tej zabawy to oczywiście piżama!  Dzieciaki przychodzą ze swoją ulubioną Przytulanką, często z wałkami na włosach i w szlafmycach, a szkoła zamienia się w wielką zwariowaną sypialnię 🙂 
  • Halloween Party – obchodzone w Blue Balloon   jako święto dyni -dlatego w tym dniu króluje kolor pomarańczowy. Odwiedzają nas dobre duszki i wesołe czarownice. 
  • St. Patrick’s Day – patrona Irlandii – cała szkoła i wszyscy jej uczniowie przywdziewają kolor zielony. W naszej  szkółce zakwitają koniczyny – symbol Irlandii i wszyscy chętnie poddają się pląsom irlandzkich  tańców.
  • Bal karnawałowy – zimowa zabawa, z udziałem księżniczek, ninja, wróżek, strażaków, spidermanów i innych fantastycznych postaci. Na tej imprezie każdy z nas może być kim tylko zechce….